Верифицированный профиль
10
Месяцев опыта
9
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
1 неделя назад
Я допомагаю людям знаходити квартири та будинки, у яких їм буде комфортно жити та розвиватися. Люблю свою роботу, завжди прислухаюся до побажань клієнтів і роблю процес пошуку простим і приємним .

Продажа коммерческой недвижимости (2)

  • АН Опора
    199 990 $
    93 $/м²

    Захисників України ул. (Пушкіна), 36/5

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    2162 м²
    1 нед. назад
    Продаж об’єкта нерухомості, придатного для ведення будь-якого виду бізнесу. Майстерні загального призначення , більше 40 цехів , гаражів , офіси т.і. Всього 20 хв від Хмельницького Унікальна можливість для бізнесу! Пропонуємо до продажу майстерню загального призначення у самому центрі смт Ярмоленці! Головні переваги: - Площа: 2162 м² — великий простір для вашого бізнесу! - Земельна ділянка: 83 сотки, приватизована та огорожена. - Діючі об'єкти: - Автомийка — вже працюючий бізнес з прибутком! - Сауна — можливість розширення послуг для клієнтів. Інфраструктура: - Власна підстанція (3 фази) — надійне електропостачання. - Вода, септик та газ поруч — зручні комунікації....
    Риелтор
  • АН Опора
    37 500 $
    69 $/м²

    Головна, 1/1

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    546 м²
    1 нед. назад
    Продаж Комерційне приміщення (Летичівський р-н, с.Подільське), 1/1 546,6м.кв, земля 67,58соток. 3 фази, автоматичні ворота, територія вся обгороджена парканом. Будівля стоїть на кам'яному фундаменті, криша нова, перекрита металопрофілем. 70м.кв житлова площа, де можна проживати, ремонт косметичний, с/у облицьований, м/п вікна. Частково балки замінені. Біля території початок лісу, поруч р.Південний-Буг. Може підійти для ресторану, готелю, сімейний маєток, та інше). Вартість 37500 (ком.від вл. 1500$)+переоформлення.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.